Важливі факти щодо розробки дизайну логотипу

Частіше люди думають, що розробка логотипу не дуже складний процес, це як клацнути пальцями і все само собою станеться, але при розміщенні в стані розробки дизайну логотипу для вашої компанії ви відразу почнете розуміти, наскільки дійсно важко.

 

Є низка факторів, які обов'язково повинні враховуватися при розробці дизайну логотипу, це простота форми і водночас її елегантність, доречність та стиль залежно від напряму діяльності компанії, він має бути читабельним та унікальним.

 

Логотипи зроблені для визначення марки, компанії, продукту або послуги.

 

Для того, для тих, хто дізнається компанію за її логотипом з першого погляду, дизайн логотипу має бути винятковим. Процес проектування повинен бути організований таким чином, щоб логотип, що вийшов, отримав визнання і захоплення. Це можна розглядати як комерційний бренд або ідентифікація компанії.

Сьогодні хороший логотип має бути спроможним передати набагато більше, ніж просто можливість визначити компанію. Логотип має передати характер бізнесу та його особливе повідомлення для глядача. Основним аспектом тут є спілкування із публікою. Дизайн, колір, концепція, розмір та повідомлення має бути в змозі залучити глядача до отримання більш детальної інформації про саму компанію.

 

Процес дизайн логотипу

 

Проектування будь-якого логотипу вимагає багато думки та творчості. Є ціла низка елементів, які необхідно врахувати при розробці дизайну логотипу, що розробляється для бізнесу, щоб згодом залучати громадськість.

 

Кожна компанія, що поважає себе, потребує логотипу, способів досягти цієї мети існує безліч ..., але у всіх існує ряд обов'язкових і схожих правил дотримуючись які у вас вийде ефективний логотип:

 

1. Короткий та не дуже складний дизайн необхідний для створення логотипу. Ідея логотипу повинна хоча б трохи перетинатися з видом діяльності компанії, щоб збільшити маркетингову значущість при використанні логотипу.

 

2. Оскільки кожен бізнес відрізняється від іншого, важливо, щоб були проведені хоча б мінімальні дослідження щодо відмінностей вашого бізнесу від інших подібних. Більш детальна інформація зібрана таким чином, дасть найкращий результат у процесі розробки логотипу. Дослідження тенденцій, концепцій, бізнес-конкуренти дасть компанії новий погляд на те, яким може бути ваш логотип.

 

3. Проектування логотипу займає багато часу, це довга і копітка праця, і один з кращих способів отримання унікального дизайну, це створення ескізів логотипу з якими можна експериментувати на ідеях, які з'являються в ході роботи. У більшості випадків натхнення приходить у процесі роботи та поєднання різних ідей, найчастіше геніальні логотипи з'являються саме таким чином.

 

4. Допомога залу буде не зайвою, в більшості випадків варто консультуватися та показувати ескізи розробленого логотипу своїм колегам та клієнтам, проводячи своєрідний моніторинг того, що думають інші, це може допомогти вам зробити правильний вибір.

 

5. На думку експертів, є кілька важливих принципів, які мають бути в логотипі – це ергономічний нескладний дизайн, який не заважає сприймати назву компанії, гармонію кольору, графічну відповідність напрямку компанії, можливість масштабувати логотип без втрати візуального сприйняття.

 

Якщо у вас виникли питання або ви готові приступити до розробки дизайну логотипу, я буду радий вам у цьому допомогти, звертайтеся до мене за допомогою телефону у шапці та підвалі цієї сторінки, або зайдіть у розділ контакти.

logo zone

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови прямого посилання на basov.com.ua

Kyiv

Ukraine

logo zone
logo zone
лого basov
logo zone