Текстовий логотип.

Даний вид представлення назви компанії може здатися досить простим способом у реалізації, що може бути простіше просто набрати в будь-якому текстовому редакторі назву своєї компанії, підібрати шрифт, що сподобалася, і сказати що це ваш логотип.

 

Але зазвичай це не так, створивши свій логотип способом, описаним вище, ви всього лише зробили дешеву подобу логотипу, наскільки хитромудрим шрифт не був би, від цього ваш логотип не стане оригінальним і унікальним.

 

Якщо ви використовували шрифт, навіть спеціально підібраний і завантажений з інтернету або з купленого для цих цілей диска зі шрифтами, він не стає від цього оригінальним, цей шрифт, швидше за все, є у тисяч, а може, й мільйонів користувачів ПК.

 

Отже вибраний вами шрифт для логотипу, швидше за все, використовується й іншими компаніями та приватними особами для написання різного роду текстів, що виключає оригінальність розробленого таким способом логотипу.

 

Так більшість професійно створених текстових логотипів, дизайнерами, були розроблені зі стандартного шрифту, але для надання їм оригінальності, особливих унікальних рис, впізнаваності, в них вносять додаткові зміни, яких не може бути у звичайного шрифту.

Текстовий логотип спочатку підбирається з наявних на комп'ютері або в базі, шрифтів, одного або кількох скомбінованих в одному логотипі, далі шрифт перетворюється на криві, це робиться в спеціалізованих графічних програмах векторної графіки, в якій далі і робляться необхідні доопрацювання.

 

Іноді досить невеликих змін у стандартному тексті, щоб надати написи оригінальності і зробити оригінальний і текстовий логотип, що запам'ятовується.

 

Але найчастіше потрібні кардинальні зміни, а іноді і просто малювання в ручну, використовуючи для орієнтира підібраний раніше шрифт, можливо скомбінований з іншими шрифтами або окремими елементами, що не мають нічого спільного зі шрифтами, але після остаточного відмальовування, виходить оригінальний текстовий текст, що запам'ятовується який неможливо сплутати ні з чим іншим, потім як він спеціально був розроблений і серед стандартних шрифтів немає аналогів.

 

Довіряйте розробку вашого текстового логотипу професіоналу дизайнеру, тоді у вас буде красивий, привабливий логотип, що запам'ятовується.

логотип з тексту, шрифт логотип

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови прямого посилання на basov.com.ua

Kyiv

Ukraine

логотип з тексту, шрифт логотип
логотип з тексту, шрифт логотип
лого basov
логотип з тексту, шрифт логотип