Святкові, етикетки, на, шампанське!

Практично будь-яке велике свято не обходиться без пляшки шампанського, так приємно стрільнути з пляшки в найвідповідальніший момент, чи то ювілей, чи весілля, чи інший урочистий захід.

 

Завжди всі звертають увагу на наклейку шампанського і якщо це спеціально виготовлена ​​етикетка на шампанське під торжество, вона викликає масу приємних емоцій у всіх присутніх, також це може бути пляшка подарункового шампанського.

 

Щоб зі звичайного шампанського зробити ексклюзивне не потрібно багато премудростей, досить просто поміняти стандартну етикетку шампанського на спеціально виготовлену під торжество і тоді шампанське подвійно стане окрасою столу.

 

Для того, щоб виготовити наклейку на шампанське, вам необхідно розробити дизайн етикетки, після чого надрукувати її і вирізати.

 

Я займаюся розробкою етикеток на шампанське, ювілейне, весільне, для будь-яких заходів.

готові етикетки на весільне шампанське

Перевага роботи зі мною в тому, що всі макети етикеток для шампанського розробляються індивідуально з урахуванням всіх ваших побажань.

 

Для того, щоб я приступив до розробки етикетки на шампанське, вам необхідно скинути інформацію, яка повинна бути на етикетці, при необхідності фотографію (або фотографії), побажання до майбутнього макету.

 

Вам на розгляд будуть запропоновані 2 ескізні варіанти, з яких ви зможете вибрати один і вже його доопрацювати до повного затвердження, розробка етикетки на шампанське займає в середньому 2-4 дні.

 

Після затвердження дизайну етикетки на шампанське вам надсилається макет етикетки шампанського (етикетка, контретикетка, колеретка), розкладених на форматі А4 в pdf або eps, які ви зможете роздрукувати в друкарнях оперативного друку на оракалі або рафлатаку, в потрібній кількості, після чого вирізати і на шампанське на пляшки.

 

Вартість розробки дизайну вітальної, подарункової, ювілейної етикетки на шампанське розраховується індивідуально, залежить від складності роботи та необхідного часу та зусиль для розробки макета етикетки, точно назвати терміни та вартість можна лише після детального отримання інформації щодо майбутньої роботи:

1) На яку пляшку шампанського буде клеїтися етикетка (можливі різні розміри та форми етикетки).

2) Під який захід робиться етикетка (весілля, день народження, корпоратив, приз кращому гравцю в крикет...)

3) Що необхідно написати, (необхідний напис або написи, які необхідно написати на етикетці, якщо необхідно розмістити логотип або логотипи їх необхідно також надати).

4) При необхідності використовувати фотографії в дизайні етикетки їх також потрібно надати, (фотографія майбутнього подружжя, фотографія іменинника, фотографія улюбленого крокодила...)

етикетка шампанське

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови прямого посилання на basov.com.ua

Kyiv

Ukraine

етикетка шампанське
етикетка шампанське
лого basov
етикетка шампанське