Кожен може бути дизайнером, чи це так?

Більшість з нас може купити все, що необхідно дизайнеру для роботи, це і персональний комп'ютер та останнє програмне забезпечення для обробки векторної та растрової графіки, верстки, завантажити або купити навчальні курси з дизайну в потрібній програмі, з докладним описом, що і як робити, накачати купу красивих картинок з просторів інтернету.

 

Немає необхідності наймати когось із дизайнерів, щоб виготовити необхідний макет листівки, рекламний буклет, макет білборду або багатосторінковий каталог.

 

Все це можна зробити самостійно, використовуючи свій робочий простір, витративши лише особистий час для створення необхідного дизайну макета, або за наявності секретаря доручити цю роботу їй або йому...

 

Круто?

 

Це з якого боку подивитися!

Немає слів що дизайн «своїми руками» доступний і можливий, але необхідну для цього майстерність придбати набагато складніше, ніж обладнання, яке необхідно для розробки дизайн макета.

 

Програми векторної та растрової графіки, верстки, не більше допоможуть вам чарівним чином перетвориться на дизайнера, ніж батіг і стілець – на приборкувача лева.

 

Це лише інструменти ремісника, а не саме ремесло.

 

Якщо ви не можете доповнити інструмент здібностями до дизайну, то ви не заощадите, взявши на себе роботу дизайнера, - що за радість уникати «професійних» гонорарів, якщо професійним не виходить результат?

невдача з левом на арені

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови прямого посилання на basov.com.ua

Kyiv

Ukraine

невдача з левом на арені
невдача з левом на арені
лого basov
невдача з левом на арені