Що таке правка або виправлення в макеті, що розробляється!?

І так що ж таке правка або виправлення в макеті, що розробляється!?

 

Вам потрібно розробити дизайн макет, вартість озвучена і озвучено кількість допустимих, правок, виправлень які входять у цю вартість, з розробки макета.

 

Будь-які додаткові редагування, зміни понад ліміт оцінюються індивідуально залежно від складності, або за початковою домовленістю перед початком робіт і оплачуються додатково.

 

Відразу хочу всіх заспокоїти, цей термін означає не поодиноке виправлення чи корекцію, а має глобальніший сенс.

 

По суті правка, це одиничне звернення до дизайнера з проханням підправити або змінити що-небудь в макеті, що розробляється, не залежно від кількості самих змін в макеті.

 

Це буде вважатися першою правкою.

 

Наприклад розробляється макет листівки, і ви надсилаєте мені листа з побажаннями:

 

1) Замінити частину тексту на вкладений...

2) Зменшити фотографію, додати поряд ще одну з вкладення.

3) Замінити фон на зеленіший

4) Додати до контактів ще номери телефонів.

5) ….

 

Якщо кількість виправлень з якоїсь причини не міститься в один лист про це потрібно повідомити, тоді весь пакет повідомлень враховуватиметься як одна правка, виправлення.

 

Або приміром якщо ви направите мені листа з побажанням додати комусь десь у тексті, після чого виправлення буде внесено і прив'ю буде відправлено вам на розгляд або затвердження, це також буде вважатися 1-ю правкою.

Навіщо це зроблено!?

 

Всі ми прагнемо досконалості і по суті щоранку ми намагаємося вдосконалювати вчорашнє і так можна продовжувати до безкінечності.

 

Спроби допрацювати щось замінити, зробити більш досконалий макет, що розробляється, також не є винятком і іноді доходить до абсурду якщо немає жорсткого дід-лайну на отримання макета.

 

До того ж є економічно фінансові обмеження, що не дозволяють дизайнеру займатися проектом вартістю 500 грн протягом скажімо півроку з щоденним внесенням правок…, це просто економічно не вигідно і лише забирає час.

 

Як це працює, на прикладі розробки дизайну двосторонньої візитної картки:

 

1) Вами надіслано тексту, логотип компанії, висловлено побажання, обговорено терміни та вартість робіт з урахуванням додаткових 2-х правок, виправлень.

 

2) В обумовлені терміни вам надсилаються прищеплення кількох макетів візитної картки.

 

3) Ви повідомляєте мені про обраний варіант візитної картки з урахуванням побажань:

а) текст П.І.Б як в іншого варіанта візитної картки.

б) додати ще один номер телефону

в) розташування офісу не точно вказано на карті (зі зворотного боку візитної картки).

Це враховується як правка або зміна (-1 виправлення), залишилася ще одна правка або виправлення, яка входить у вартість роботи.

 

4) Після внесення правок у вибраний варіант щеплення скидається вам на розгляд, для внесення додаткових правок або затвердження макета візитної картки.

 

5) Після розгляду ви знаходите друкарську помилку в назві вулиці і скидаєте мені правильну назву вулиці, більше зауважень немає.

Це враховується як зміна або зміна (-1 зміна), в сумі було внесено допустимі дві зміни або зміни до макету візитної картки, подальші зміни за окремою домовленістю.

 

6) Після внесення зміни, вам надіслано на розгляд прищеплення макета візитної картки.

 

7) Вас все влаштовує і ви підтверджуєте макет «Стверджуєте макет», надіславши мені лист із підтвердженням.

 

8) Макет візитної картки готується до друку згідно з ТЗ і передаються вам.

 

У цьому прикладі наведено можливий сценарій співробітництва з розробки дизайну візитної картки, де кількість допустимих правок у макеті, що розробляється, не була перевищена, вартість роботи була як при початковій домовленості.

 

Також зверніть свою увагу редагування це не глобальна зміна в макеті, а лише виправлення, невеликі заміни та доповнення, вже розроблений макет, зміна розміру макета чи типу необхідної продукції, заміна існуючої в макеті інформації більш ніж на 50%, глобальний ре дизайн макета не є правками і будуть перераховані індивідуально як окрема робота, залежно від обсягу необхідних робіт.

 

Рекомендації: перед початком роботи обов'язково підготуйте всі потрібні матеріали, це скоротить час на розробку дизайну та дозволить дизайнеру зробити точний розрахунок вартості та термінів на розробку дизайну та уникнути додаткових витрат не врахованих при початковому розрахунку вартості, за необхідності внесення правок, постарайтеся також мінімізувати кількість звернень до дизайнера, краще підготувати більш щільний пакет із комплексом правок, ніж звертатися за кожною невеликою правкою або виправленням індивідуально.

 

Якщо з якоїсь причини ви хочете відстежувати динаміку змін у макеті і по ходу вносити додаткові правки та зміни, ви повинні бути готові на додаткові витрати по даному проекту, тут добре підходить вираз час-гроші, ніж більше додаткового часу (понад ліміт ), витрачається на проект тим дорожчим він стає.

Що таке правка або виправлення в макеті!?

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови прямого посилання на basov.com.ua

Kyiv

Ukraine

Що таке правка або виправлення в макеті!?
Що таке правка або виправлення в макеті!?
лого basov
Що таке правка або виправлення в макеті!?