Безкоштовний дизайн логотипу.

Чи можливе таке, безкоштовний логотип, так це можливо, але!

 

Можна скористатися безкоштовними зразками логотипів в невеликих програмах конструкторах які можна знайти на деяких сайтах і в них розробити собі нескладний логотип, або піти старим способом і зібрати логотип в офісному додатку, наприклад в Microsoft Word, самостійно або попросити секретарку зробити це за вас, вона вміє працювати в офісному додатку та й кава варить не погано з розробкою дизайну безкоштовного логотипу для компанії не повинно виникнути проблем.

 

Логотип, що вийшов, в більшості випадків буде як Франкенштейн зібрані з різних шаблонних частин, зовсім не підходящих один до одного, це як автомобіль який зібрали на звалищі з різних частин, дах від запорожця, капот від ауді, двері від камаза…

 

І навіть якщо вам вдалося зробити дійсно щось цікаве і оригінальне, таке теж іноді зустрічається хоч і рідко, то зазвичай вихідні файли логотипів отриманих таким чином, існують тільки в растровому форматі з низькою роздільною здатністю, що автоматично робить їх не придатним у використанні більшості рекламних і друкованих матеріалів і вимагатиме додаткового доопрацювання, а саме відтворення логотипу у вектор.

Існує другий спосіб, який іноді трапляється зустріти на просторах інтернет, це послуга розробки логотипу безкоштовно, за умови… тут можуть бути різні умови в залежності хто пропонує цю послугу, якщо друкарня, то швидше за все вони запросять договір на друк якоїсь продукції для якої безкоштовно розроблять логотип , або це дизайнер-початківець, якому потрібно зробити портфоліо і отримати хороші рекомендації, але як і в першому варіанті, шанси на хороший результат мінімальні, одне добре, що роботою будуть займатися знаючі люди, в друкарні роботу буде виконувати професійний дизайнер, який на жаль особливо не буде намагатися при розробці логотипу, тому що на якісну роботу потрібно багато часу, а час як відомо гроші, а дарованому коневі в зуби не заглядають, так що безліч варіантів у вас не буде і пройде вибрати з того, що буде запропоновано.

 

У випадку роботи дизайнера-початківця, є шанс на хороший результат, але все залежить від досвіду та майстерності такого кандидата, як відомо безкоштовно працювати ніхто не любить, я думаю ви не виняток.

 

Безкоштовний дизайн логотипу можливий тільки в кількох варіантах описаних вище, але швидше за все якщо ви самі не професійний дизайнер зі знанням програм векторної графіки та вмінням малювати від руки, нічого особливо примітного у вас у результаті не вийде.

логотип безкоштовно розроблений у Microsoft Word

В поміч тим хто всеж таки хоче спробувати розробити безкоштовний дизайн логотипу, від вас потрібен буде лиш ваш час, вміння творчо мислити, є ресурси в Інтернеті, які пропонують безкоштовні інструменти для створення логотипів. Ось кілька з них:

 

Canva - Canva має безкоштовний інструмент для створення логотипів, який пропонує безкоштовні шаблони та елементи дизайну, які можна використовувати для створення власного унікального логотипу.

 

LogoMakr - LogoMakr дозволяє створювати логотипи шляхом використання більше ніж 1 мільйона безкоштовних графічних елементів, які можна змінювати та доповнювати. Він також має інструменти для налаштування кольорів та шрифтів.

 

Ucraft - Ucraft пропонує безкоштовний конструктор логотипів, який дозволяє створювати логотипи з нуля за допомогою віджетів та інших елементів дизайну.

 

DesignEvo - DesignEvo має велику колекцію шаблонів для створення логотипів та інструменти для налаштування кольорів, шрифтів та інших елементів дизайну.

 

Ви можете використовувати ці інструменти для створення свого власного логотипу безкоштовно. Проте, якщо ви хочете створити унікальний та дійсно професійний логотип, то можливо вам доведеться використовувати платний дизайнерський сервіс, або скористатися послугою професійного дизайнера з розробки логотипу.

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови прямого посилання на basov.com.ua

Kyiv

Ukraine

логотип безкоштовно розроблений у Microsoft Word
логотип безкоштовно розроблений у Microsoft Word
лого basov
логотип безкоштовно розроблений у Microsoft Word